Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Właśnie wystartował charytatywny stream ekipy Fantasy! O 4. edycji tego wydarzenia pisaliśmy tutaj. Stream rozkręca się z każdą godziną, a do tej pory zdążyło wydarzyć się już kilka nieprzewidzianych rzeczy. 


Twórcy z Ekipy Fantasy, którzy są na streamie, czyli  Lachu, N3jxiom, KamykJcob, Dev, Vibe oraz Koza Sport zdążyli już się zadomowić i zaklimatyzować na swoich stanowiskach. Ich poczynania ogląda kilka tysięcy osób, które wpłaciły już około 10 tysięcy złotych! Oficjalnego streama znajdziecie tutaj.

Nic dziwnego, że twórcy zdołali zgromadzić już tak dużą publiczność, ponieważ podczas transmisji dzieją się naprawdę ciekawe rzeczy. Twórcy śpiewali już świąteczne hity i... przegrali z duetem z WiP Bros, który ich odwiedził. Spodziewaliście się tego? Choć był to mecz czysto przyjacielski, to emocje naprawdę sięgały zenitu, bo walka trwała do ostatniego gwizdka.

Udało nam się dotrzeć za kamerę oficjalnego streama. Poniżej zobaczycie, jak to wszystko wygląda "od kuchni":

Jeśli chcecie wspomóc potrzebujących, to zachęcamy do odwiedzenia streama prowadzonego przez "fifaczy". Każda złotówka się liczy. Warto też skomentować transmisję Ekipy Fantasy i dodać Panom trochę siły, gdyż czeka ich jeszcze wiele godzin intensywnej rozgrywki.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.