Stranger Things: serial prawdopodobnie otrzyma spin-offy

Stranger Things: serial prawdopodobnie otrzyma spin-offy

Serial Stranger Things być może doczeka się pobocznych serii opowiadających o konkretnych bohaterach. Takie informacje przekazał CEO platformy Netflix.


Stranger Things to jeden z najpopularniejszych seriali na świecie. Nic więc dziwnego, że Netflix stara się w ten projekt inwestować. Na ten moment fani czekają na czwarty sezon, którego premiera odbędzie się już w 2022 roku.

To jednak nie wszystko, na co muszą się przygotować wielbiciele Stranger Things. Jak informuje serwis Deadline, prezes Netflixa zdradził nieco informacji dotyczących przyszłości serialu. Okazuje się, że nie tak dawno odbyto rozmowy dotyczące stworzenia spin-offów produkcji. Pierwszy z nich miałby skupiać się na postaci Eleven (granej przez Millie Bobby Brown). Aktorka ma podpisany kontrakt z Netflixem, więc nic nie jest wykluczone. Poboczne odcinki z pewnością rozszerzyłyby uniwersum Stranger Things i przyczyniły się do wzrostu popularności serialu.

Oczywiście trudno na razie powiedzieć cokolwiek więcej. Szczegółów brak, więc pozostaje uzbroić się w cierpliwość i przede wszystkim śledzić informacje na temat czwartego sezonu Stranger Things. Jak wspomnieliśmy wyżej, ten zadebiutuje na platformie Netflix już w 2022 roku.

 

Chcielibyście zobaczyć osobny serial o Eleven? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.