Stranger Things 4 z nowym teaserem!

Stranger Things 4 z nowym teaserem!

W sieci ukazał się drugi już teaser czwartego sezonu serialu Stranger Things. Trwający ponad minutę materiał przedstawia wnętrze Labolatorium w Hawkins, gdzie przez dłuższy czas przebywała Jedenastka.


Od premiery trzeciego sezonu Stranger Things minęły niemalże dwa lata. Pandemia koronawirusa nieco opóźniła prace nad kolejnymi odcinkami. Niedawno dowiedzieliśmy się, iż pojawią się one najprawdopodobniej dopiero w 2022 roku.

Oficjalnych wieści od Netflixa jednak przez dłuższy czas nie uświadczyliśmy. Cisza została jednak przerwana. Po ponad roku od premiery pierwszego teasera doczekaliśmy się kolejnego - tym razem rzucającego nieco więcej światła na to, co przygotowali bracia Duffer.

Na łamach minutowego wideo zauważyć możemy Labolatorium w Hawkins, gdzie prowadzone są badania na dzieciach. Przebywała tam m.in. Jedenastka i na materiale (prawie na pewno) także możemy ją zobaczyć. Uświadczyć możemy także kilka innych "obiektów badawczych".Co ciekawe, pojawia się także głos oraz tył Matthew Modine'a - aktora, który grał Martina Brennera. Zginął on w pierwszym sezonie, lecz nie pokazano ciała. Wśród fanów pojawiają się więc dwie teorie. Możliwe, iż bohaterowi udało się ujść cało ze zdarzenia. 

Bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest jednak to, że w czwartym sezonie Stranger Things będziemy mieli do czynienia z przedstawieniem backstory Jedenastki i ukazania bardziej szczegółowo tego, co przeżywała podczas pobytu w Labolatorium.

Nic więcej nie wiadomo. Pojawiają się spekulacje odnośnie daty premiery (wnioskując z liczb podanych w materiale, jak i w opisie pod nim), lecz na razie nie warto się tym sugerować, gdyż są to wyłącznie domysły.

Pozostaje więc oczekiwać na oficjalne wieści od Netflixa, gdyż jak widać - platforma powoli rozpoczyna akcję promocyjną kolejnych odcinków serialu.

 

Czekacie na czwarty sezon Stranger Things? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.