Stranger Things 4 oficjalnie zapowiedziane!

Stranger Things 4 oficjalnie zapowiedziane!

Jesteście fanami tajemniczych przygód z Hawkins? Obejrzeliście już wszystkie 3 sezony Stranger Things? Mamy dla was świetną wiadomość. Czwarty sezon serialu został właśnie oficjalnie zapowiedziany!


Na mediach społecznościowych Stranger Things już wczoraj pojawiły się tajemnicze zdjęcia ukazujące zegar z godziną 11:00. Do tej pory nie było jasne o co może chodzić, choć spora część fanów domyślała się, że już wkrótce możemy dowiedzieć się o kontynuacji uwielbianego przez miliony osób na całym świecie serialu. Tak też się stało! Kilka chwil temu na profilach serialu, Netflixa oraz aktorów poprzednich sezonów, pojawiła się zapowiedź Stranger Things 4!Pod krótką zapowiedzią opublikowaną w internecie niemal wszędzie pojawił się napis "we’re not in hawkins anymore" (tłum. na pol.: "już nie jesteśmy w Hawkins"). Jest to zatem potwierdzenie wszelkich przypuszczeń, które pojawiły się wraz z ostatnim odcinkiem 3 sezonu Stranger Things - akcja serialu najwyraźniej zostanie przeniesiona w zupełnie nowe miejsce.
Zapomnijcie o Hawkins, które znaliście do tej pory. Produkcja 4 sezonu Stranger Things oficjalnie potwierdzona.

Wraz z wielkim ogłoszeniem, Netflix poinformował o podpisaniu wieloletniej umowy dotyczącej produkcji seriali i filmów z twórcami serialu - braćmi Duffer. Ted Sarandos, dyrektor ds. treści w Netflix, mówi:
Bracia Duffer oczarowali rzesze widzów światem „Stranger Things”. Dlatego cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z tym doskonałym duetem i wykorzystać ich wyjątkową wyobraźnię do stworzenia kolejnych projektów filmów i seriali, które podbiją serca naszych użytkowników.

Cieszycie się z tych wiadomości? Wyczekujecie czwartego sezonu Stranger Things? Piszcie!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.