Stranger Things 4 prawdopodobnie dopiero w 2022 roku

Stranger Things 4 prawdopodobnie dopiero w 2022 roku

Premiera czwartego sezonu Stranger Things może się nieco opóźnić. Wszystko wygląda bowiem na to, że kontynuację serialu poczekamy co najmniej do 2022 roku.


Trzeci sezon Stranger Things zadebiutował 4 lipca 2019 roku. Raczej nikt nie był w stanie przewidzieć aż takiej długiej przerwy pomiędzy kolejnymi odcinkami. Cóż - pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany także i w tym przypadku.

Praca na planie Stranger Things 4 rozpoczęła się jeszcze we wrześniu 2019 roku, co dawało nadzieję na premierę kontynuacji przygód dzieciaków z Hawkins już w 2020 roku. Tak się oczywiście nie stało - nagrania kilka razy zawieszano i plotki sugerują, że obsada wróci przed kamery dopiero w sierpniu 2021 roku.

Kiedy więc następne odcinki trafią na Netflixa? Finn Wolfhard (odtwórca roli Mike'a) podczas transmisji na żywo przekazał wieści, które nie brzmią zbyt optymistycznie. Aktor ma nadzieję, iż czwarty sezon Stranger Things zobaczymy... w 2022 roku.

 Informacja ta brzmi dość wiarygodnie, lecz oczywiście nie należy jej brać za pewnik do momentu oficjalnego potwierdzenia przez Netflixa. Nie da się jednak ukryć, że fani serialu z coraz większą niecierpliwością wyczekują jakichkolwiek informacji ze strony np. reżyserów.

Pozostaje nic, tylko czekać.

 

Planujecie oglądać czwarty sezon Stranger Things? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.