Młody Grek podbija korty Australian Open oraz YouTube

Młody Grek podbija korty Australian Open oraz YouTube

Stefanos Tsitsipas to 20-letni Grek, który przebojem dostał się do półfinału prestiżowego Australian Open, pokonując legendę tenisa Rogera Federera. W wywiadzie tuż po meczu zachęcał kibiców do subskrybowania swojego kanału na YouTube. 


O sportowcu zrobiło się głośno w ostatnich dniach, gdyż jako najmłodszy tenisista w ciągu ostatnich lat dostał się do półfinału Australian Open. Jest znany także jako 15. rakieta na świecie i... YouTuber z zamiłowania.

Na swoim kanale pokazuje głównie vlogi, które dotyczą jego przygody z tenisem. Na jego kanale można więc znaleźć głównie vlogi z podróży do różnych krajów, w których rozgrywa aktualnie zawody lub po prostu przebywa. W jednym z wywiadów powiedział, że jego ulubionym twórcą jest Casey Neistat - co widać zresztą w jego vlogach. Amerykanin bardzo entuzjastycznie zareagował na wieść o tym, że młody Grek wzoruje się na nim i uważa go za jednego z lepszych twórców. To prawdopodobnie jedna z niewielu okazji, kiedy można zobaczyć, jak Casey jest podekscytowany faktem, że ktoś powiedział jego nazwisko. Twórca zadeklarował ponadto wielką chęć wspólnego nagrania z utalentowanym Grekiem.W materiale Casey'ego został zamieszczony także fragment, w którym Stefanos poprosił publiczność zebraną na korcie po wygranym meczu z Federerem, żeby subskrybowała jego kanał na YouTube. Świadczy to niewątpliwie o tym, że utalentowany Grek bardzo ceni sobie prowadzenie kanału. W krótkim czasie kanał Tsitsipasa zasubskrybowało kilkadziesiąt tysięcy nowych widzów.

Oto przykładowy film Stefanosa:Niestety Grek przegrał w półfinale z Rafaelem Nadalem, jednak z pewnością jeszcze o nim usłyszymy. Jeśli nie w wiadomościach sportowych, to na kartach YouTube.

 

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.