Steam z rekordową liczbą jednocześnie zalogowanych użytkowników

Steam z rekordową liczbą jednocześnie zalogowanych użytkowników

Steam od momentu premiery Playerunknown's Battlegrounds stał się jeszcze bardziej popularny i oblegany. Od kilku miesięcy zarówno gra, jak i platforma zalicza rekord za rekordem - czy to jeśli chodzi o liczę osób jednocześnie grających w PUBG czy jednocześnie zalogowanych do usługi. Ta dobra passa zdaje się nie mieć końca.


Wczoraj padł bowiem kolejny rekord. Tym razem mowa o łącznej liczbie użytkowników zalogowanych na Steam w jednym momencie. Jednocześnie bawiło się wczoraj ponad 15 milionów osób, co pokazuje jak ogromną społeczność posiada na ten moment Valve. Do tego sukcesu przysłużył się niewątpliwie sukces PUBG - kilka dni temu grało w tę produkcję ponad milion użytkowników naraz. Poniżej możecie zobaczyć wykres prezentujący wczorajszy wynik platformy Steam.Nic nie wskazuje na to, aby popularność Playerunknown's Battlegrounds miała zmaleć. Wszelkie statystyki i wykresy nieustannie pną się do góry we wszystkich aspektach. Warto tutaj też wspomnieć, że twórcy tej gry jeszcze przed premierą liczyli na 300 tys. sprzedanych egzemplarzy. Jak widać, nie oczekiwali aż takiego sukcesu.

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.