Wyświetlenia

Wyświetlenia "Last Christmas" już szybują w górę!

Powoli zbliżają się święta Bożego Narodzenia, o czym przypomniała nam już Coca-Cola. Z dnia na dzień coraz bardziej czuć świąteczny klimat, a każdy ma inny sposób na wczucie się w atmosferę świąt - niektórzy za jakiś czas zaczną śpiewać kolędy, inni udekorują swoje domy, cześć osób zacznie myśleć o udekorowaniu świątecznego stołu, a jeszcze inni... już słuchają Last Christmas!


Mimo że piosenka ma niewiele wspólnego ze świętami Bożego Narodzenia, to wiele osób kojarzy ją właśnie z tym okresem. Jest to spowodowane prawdopodobnie faktem, że teledysk utworu utrzymany jest w zimowym nastroju oraz tym, że piosenka jest często puszczana w radiu i sklepach podczas robienia świątecznych zakupów.Wraz z coraz mniejszą ilością dni, które pozostały do świąt Bożego Narodzenia (43 dni) wzrastać będzie ilość wyświetleń teledysku, która już skoczyła w górę.  W Internecie panuje przeświadczenie, że nie ma świąt bez "Last Christmas", tak samo, jak bez filmu "Kevin sam w domu" - co rzeczywiście wydaje się prawdą.

Statystyki na temat ilości wyszukiwań możemy sprawdzić na stronie trends.google.com. Zobaczymy tam również jak często wyszukiwane są tematy, które nas interesują. Dzięki tym narzędziom od Google możemy sprawdzić, co staje się aktualnie popularne i co interesuje internautów. Tak było właśnie w przypadku Last Christmas, które co roku przypomina o sobie właśnie na początku listopada.

Tutaj możecie posłuchać piosenki, o której mowa w artykule:


Już od początku tego miesiąca jesteśmy coraz bardziej zalewani świątecznymi reklamami. Mimo że do tego momentu zostało jeszcze wiele czasu, to wszystkie agencje reklamowe nas do tego przygotowują. Teraz pozostało nam już tylko czekać na pierwsze filmy na temat świąt od naszych ulubionych YouTuberów.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl