Stary Browar & CupSell.pl Meet Up - PODSUMOWANIE

Stary Browar & CupSell.pl Meet Up - PODSUMOWANIE

Dnia 30 sierpnia, w ostatnią sobotę wakacji, odbył się "Stary Browar & CupSell.pl Meet Up" - spotkatnie youtuberów z widzami. Do tego podczas wydarzenia, mogliśmy posłuchać paneli dyskusyjnych. Część naszej ekipy Aktualności Polskiego Youtuba, również pojawiła się na Meet Up'ie, a wszystko opiszemy poniżej.

Na miejscu zjawiliśmy się ok. godziny 11.00 - dwie godziny przed oficjalnym rozpoczęciem wydarzenia. W okolicy "szachownicy" (sceny), zebrał się spory tłum. Już wtedy, mogliśmy spotkać takie osoby jak: CTSG, Serafin, Prezes CupsSell.pl czy Adam i Tata. Oprócz sceny głównej, na której odbywały  się warsztaty "Zabawy sprzętem, czyli jak wyglądać i brzmieć dobrze w sieci", zauważyliśmy "POP UP STORE" CupSell.pl, gdzie sprzedawane były koszulki sporej części uczestników MU. Bliżej sceny znajdowało się również miejsce do podpisywania autografów i robienia zdjęć, za plecami z specjalną ścianką z logo MeetUp'a.
Kilkanaście minut po oficjalnym otwarciu wydarzania, rozpoczął się "Panel GAMERZY", prowadzony przez Karolka. Podczas jego trwania mogliśmy wysłuchać takie sławy jak: Mandzio, Alien, CTSG, Szakal, Zakreble, Taoczin i inni.
Przez dłuższą część popołudnia byliśmy poza miejscem wydarzenia. Po godzinie 17.00 załapaliśmy się jednak na "Panel VLOGERZY" i wysłuchaliśmy m.in.: Adama i Taty, AdBustera, Serafina, WobecObiektywu czy Piotrka z kanału "TRZEBA COŚ ROBIĆ".
Wydarzenie zakończyło się o godzinie 19.00 lecz tak jak my, część youtuberów została jeszcze przez pewien czas. Niestety, przyszedł również czas gdy musieliśmy opuścić Stary Browar, ale na pewno nie zapomnimy tego MeetUp'a, gdyż należał on według nas, do jednego z lepszych.
DZIĘKUJEMY, wszystkim organizatorom, youtuberom i osobom, które  podeszły do nas po autograf czy zdjęcie :) Do zobaczenia następnym razem. Zobaczcie również relacje nagraną przez nas podczas MU:


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu