Star Wars: Battlefront II - zwiastun trybu singleplayer robi wrażenie!

Star Wars: Battlefront II - zwiastun trybu singleplayer robi wrażenie!

W oczekiwaniu na najnowszą kinową odsłonę Gwiezdnych Wojen, wielu fanów uniwersum czeka także inna głośna premiera. W czwartek w sieci pojawił się zwiastun trybu dla jednego gracza z gry Star Wars: Battlefront 2 od Electronic Arts, która swoją premierę będzie miała jeszcze tej jesieni.


Przy poprzedniej części Battlefronta wielu graczy zwracało uwagę na fakt, że zdecydowanie brakuje tam kampanii singleplayer z prawdziwego zdarzenia. Przy nowym hicie twórcy postanowili poprawić się w tym aspekcie i stworzyć prawdziwie filmową fabułę zgodną z głównym kanonem sagi - akcja dzieje się po wydarzeniach znanych z Powrotu Jedi, więc z pewnością nie zabraknie takich legendarnych postaci jak m.in. Luke Skywalker czy Księżniczka Leia, ale pojawią się także postacie debiutujące w Przebudzeniu Mocy jak Maz Kanata. My zaś w grze wcielimy się w postać niejakiej Iden Versio, która będzie stać na czele elitarnej jednostki Inferno z ramienia Imperium... przynajmniej na początku.

Oczywiście nadal główny nacisk w grze położony będzie na tryb multi, niemniej również single będzie w stanie zapewnić około 5-7 godzin rozrywki na wysokim poziomie. Twórcy nie wykluczają możliwości ewentualnych fabularnych DLC w przyczłości, lecz to uzależnione będzie głównie od tego jak przyjmie to co twórcy przygotowali w podstawowej wersji gry.Premiera Star Wars: Battlefront II zaplanowana jest na 17 listopada tego roku na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery osobiste - także w polskiej wersji językowej. Czy spełni dość wysokim oczekiwaniom fanów? Z pewnością przekonamy się w przeciągu już paru dni po premierze, gdy to zaczną pojawiać się pierwsze recenzje.Planujecie zagrać w nowego Battlefronta? Koniecznie dajcie nam o tym znać w komentarzach pod artykułem.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.