Kolejny sezon

Kolejny sezon "Star Trek: Discovery" zapowiedziany jeszcze przed zakończeniem pierwszej serii

Stacja CBS ogłosiła, że premiera serialu "Star Trek: Discovery" okazała się gigantycznym sukcesem i już oficjalnie ogłoszono, że zamówiono u twórców produkcje kolejnego sezonu.


W USA serial jest streamowany na specjalnej platformie CBS All Acces, która dzięki premierze serialu odniosła spory sukces m.in. jeśli chodzi o liczbę subskrybentów. Wyemitowano dopiero 6 odcinków z 15, a już postanowiono zamówić kolejny sezon.
– Pierwsze sześć odcinków Star Trek: Discovery zapewniło nam wzrost subskrybentów, sukces artystyczny oraz wielkie zainteresowanie na całym świecie. Ten serial ma niesamowitą ekipę kreatywną oraz obsadę, którzy są w stanie godnie nieść dziedzictwo Star Treka. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęli i podekscytowani tym, że możemy dać 2. sezon tego nadzwyczajnego serialu – mówi Marc DeBevoise, COO firmy CBS Interactive.W Polsce i w pozostałych krajach na Świecie seria jest emitowana na Netflixie. Każdy kolejny odcinek jest wypuszczany w poniedziałek, aż do 12 listopada. Następnie serial powróci w styczniu, by kontynuować pierwszy sezon po zimowej przerwie.

Najciekawsze pozycje na Netflixie w październiku! Kliknij TUTAJ. 


Akcja Star Trek: Discovery rozgrywa się dziesięć lat wcześniej, niż wydarzenia z oryginalnego "Star Treka". Skupia się na wojnie pomiędzy Federacją a Klingonami.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.