Ruszyła sprzedaż biletów na MeetUp 2019 Kraków!

Ruszyła sprzedaż biletów na MeetUp 2019 Kraków!

MeetUp® 2019 został już ogłoszony! Kilka dni temu poznaliśmy miejsce oraz datę wydarzenia, a także jego pierwszych ambasadorów. Teraz wystartowała sprzedaż oficjalnych biletów na event.


Jeśli śledzicie media społecznościowe eventu oraz naszą stronę, na pewno wiecie już, że tegoroczny MeetUp dokładnie tak jak poprzednie dwie jego edycje, odbędzie się pod koniec wakacji w Krakowie. Ponownie także wstęp na wydarzenie będzie darmowy, jednak warto zaopatrzyć się w bilety, które oferują wiele udogodnień. Do wyboru mamy m.in. takie pozycje jak bilet Fasttrack, Premium, Meet&Greet czy God Mode. Ceny prezentują się następująco:

50 zł – bilet Fasttrack (I pula)
60 zł – bilet Fasttrack (II pula)
70 zł – bilet Fasttrack (III pula)

300 zł - bilet Premium (limitowana pula)

500 zł - bilet Meet & Greet (Limitowana pula)

1000 zł - bilet God Mode (Limitowana pula)Biorąc pod uwagę limitowaną pulę każdego rodzaju biletów, warto kupić wejściówki tak szybko, jak to możliwe. Zrobicie to na stronie, do której przejdziecie klikając tutaj. Tam też znajdziecie szczegółowy opis każdego rodzaju biletu. Pamiętajcie także, że mimo tego, że MeetUp jest w tym roku darmowy, ilość osób przebywająca w tym samym czasie na imprezie jest ograniczona i tylko zakup biletu gwarantuje wejście na jej teren.

KLIKNIJ TUTAJ ABY KUPIĆ BILETY NA MEETUP 2019 KRAKÓW!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.