Sprawa Wardęga vs. Ferreri ze swoją kontynuacją

Sprawa Wardęga vs. Ferreri ze swoją kontynuacją

Głośna sprawa pomiędzy Dannym Ferrerim a Sylwestrem Wardęgą doczekała się kontynuacji. Tym razem Sylwester odpowiedział na długi film Ferreriego, w której oskarżany YouTuber postanowił osobiście wytłumaczyć się z zarzucanych mu czynów.


Poniżej zobaczycie materiał Danny'ego, w którym YouTuber pokazuje oficjalne pismo od YouTube'a, świadczące o braku ingerencji botów w filmie "Nietypowi Lekarze" i odbija zarzuty Sylwka:Sylwester postanowił odpowiedzieć na ten materiał, gdyż nie zgadza się z tłumaczeniami Danny'ego. Przede wszystkim zwraca uwagę na fakt, że film z 10 milionami wyświetleń zarobił z reklam tyle, ile film z 1 milionem wyświetleń. Wardęga łączy to z tym, że film w Polsce został obejrzany właśnie około 1 milion razy, a pozostałe wyświetlenia pochodzą z egzotycznych krajów, z których przychodów już z jakiegoś powodu nie było. Dodatkowo Sylwek obala porównanie wykresów zaprezentowane u Danny'ego, twierdząc, że są one zmanipulowane poprzez nieodpowiednią skalę.YouTuber zbija także argument o tym, że na filmie Ferreriego jest tak dużo wyświetleń z Azji, gdyż został tam dopiero podłączony internet. Niestety twórca nie odniósł się do oficjalnego pisma od YouTube, które Danny przedstawił, ale być może będzie jeszcze ku temu okazja.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.