Spotify z funkcją wyszukania za pomocą tekstu utworu

Spotify z funkcją wyszukania za pomocą tekstu utworu

Bardzo często w życiu codziennym, które dla wielu z nas bywa prowadzone w szybkim tempie, mamy okazję usłyszeć tę piosenkę. Właśnie tę, która wydaje się być idealna i wpasowuje się perfekcyjne do naszego humoru. Na szybko udaje nam się zapamiętać kilka słów, które nucimy cały dzień... i wtedy pojawia się problem. Jak nazywa się ten utwór? Czy kiedyś jeszcze będzie dane nam go usłyszeć? Na ratunek przybywa Spotify.


Nowa funkcja platformy streamingowej jest już dostępna na urządzeniach z systemem iOS i Android. Możemy zapomnieć o problemie tych wszystkich genialnych, a nieznalezionych utworów w naszej głowie. Teraz wystarczy wpisać zapamiętane słowa w wyszukiwarke aplikacji i cieszyć się dopasowanymi przez Spotify utworami.Platforma coraz lepiej radzi sobie z konkurencją na rynku. I chociaż funkcja szukania piosenki za pomocą fragmentu tekstu była już wcześniej dostępna w Apple Music, to jak wiadomo z danych statystycznych, to właśnie Spotify skupia większą ilość użytkowników. Pozostaje nam więc tylko czekać na kolejne aktualizacje.

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.