Spotify pozwoli na ustawienie wyłącznika czasowego

Spotify pozwoli na ustawienie wyłącznika czasowego

Serwisy streamingowe to obecnie niezaprzeczalny strzał w dziesiątke, jednak aby dalej cieszyły się uznaniem, muszą pracować nad nowymi funkcjami. Bardzo dobrze wiedzą o tym twórcy Spotify, którzy niedawno wprowadzili funkcję blokowania nielubianych artystów, a potem konto Premium Duo. Teraz nadszedł nareszcie czas na czasowy wyłącznik.


Jane Manchun Wong  – inżynier znajdująca ukryte funkcje aplikacji i usług, odkryła, że użytkownicy Spotify z systemem Android mogą spodziewać się nowych, przydatnych rozwiązań.

Czeka ich wyłącznik czasowy, za którego pomocą będzie można ustawić czas, kiedy muzyka ma się zatrzymać. Do wyboru jest konkretna ilość minut lub kończąca odtwarzanie piosenka.Możliwe będzie też dzielenie się utworami ze znajomymi za pomocą kodu kreskowego dzięki funkcji „Połącz się z przyjaciółmi”. W momencie przeskanowania takiego kodu przez daną osobę, otrzyma ona dostęp do utworów z naszej listy odtwarzania lub odwrotnie.Trzecią funkcja to poprawa sposobu kontrolowania muzyki podczas nawigacji. W mapach pojawi się możliwość sterowania Spotify, co z pewnością ułatwi jazdę i uczyni ją bezpieczniejszą.Spotify cieszy się popularnością, a funkcje, które zamierza wprowadzić na pewno przekonają kolejnych potencjalnych użytkowników do zakupu usługi. Martwić mogą się tylko posiadacze systemu iOS, dla których nowe rozwiązania nie będą dostępne w pierwszej kolejności.

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.