Sprawdź czego słuchałeś na Spotify w 2020 roku!

Sprawdź czego słuchałeś na Spotify w 2020 roku!

Już czas na muzyczne podsumowanie roku na Spotify. Właśnie uruchomiono funkcję Wrapped 2020, dzięki której możesz zobaczyć swoje statystyki z ostatnich 12 miesięcy. Poznasz m. in. najczęściej słuchanych przez siebie piosenek, artystów, podcastów, a nawet ulubionych muzycznych dekad!


Wrapped 2020, czyli podsumowanie roku 2020 na Spotify, już czeka na ciebie i wkrótce ujawni to czego słuchałeś. Jak je znaleźć? Jeśli korzystasz z aplikacji na telefonie to znajduje się ono w sekcji HOME, czyli na stronie głównej.

Źródło: Spotify


Natomiast jeśli chcesz je obejrzeć na komputerze to musisz wejść pod ten link i się zalogować. Osobiście jednak polecam ten pierwszy sposób. W aplikacji mobilnej pokaże ci się animowana infografika, którą będziesz mógł przeglądać ze swoją ulubioną muzyką w tle. Stamtąd możesz również łatwo ją udostępnić na portale społecznościowe. Co na niej się znajdzie?

W podsumowaniu na 2020 rok zobaczysz kategorie takie jak: twoje ulubione gatunki, piosenki, podcasty, artyści oraz dekada. Oprócz tego, dowiesz się jak długo oraz ilu gatunków (w tym nowych) słuchałeś w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Otrzymasz także dokładne statystyki swojej najczęściej słuchanej piosenki.

Jeśli chcesz, możesz również automatycznie utworzyć swoją własną playlistę Twoje ulubione utwory 2020. Znajdzie się tam TOP 100 utworów, które najbardziej przypadły ci do gustu. Od teraz będziesz mógł ich słuchać w kółko bez końca.

Jak najszybciej sprawdź swój Wrapped 2020 i pochwal się znajomym!

Ela Sikora

Studentka dziennikarstwa na UMK. Interesuje się japońską kulturą, fantastyką oraz superbohaterami.