Sprawdźcie czego słuchaliście na Spotify w 2019 roku!

Sprawdźcie czego słuchaliście na Spotify w 2019 roku!

Jak co roku w grudniu, platforma streamingu audio - Spotify, udostępnia swoim subskrybentom ogólne statystyki odnoszące się do słuchanych przez nas utworów. Aplikacja podsuwa nam w 2019 roku wyjątkowo szczegółowe dane, pokazujące wyniki nie tylko z ostatniego roku, ale także od czasu powstania konta!

Spotify Wrapped, bo tak nazywa się coroczne podsumowanie prezentowane nam przez twórców aplikacji, możecie sprawdzić już dziś, klikając tutaj. Zobaczymy tam między innymi poszczególne numery jakich słuchaliśmy w danych porach roku, najczęściej zapętlanych wykonawców, wykres słupkowy pokazujący słuchanych przez nas gatunków, czy dokładną ilość minut spędzonych na słuchaniu muzyki z aplikacji, w każdym roku istnienia naszego konta.Spotify Wrapped, poza pokazaniem nam bardzo interesujących statystyk, ma również na celu zebranie danych co do gustu użytkowników. Tegoroczne podsumowanie, pokazuje między innymi jak bardzo popularni w Polsce stali się raperzy. Wartym wspomnienia jest fakt, że należącemu do SBM Label polskiemu raperowi - Bedoesowi, udało się znaleźć na liście TOP 100 najczęściej słuchanych wykonawców na całym świecie.  
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @bedoes2115


 

Pochwalcie się swoimi statystykami roku 2019 w komentarzach!


avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.