Oto jak sprawdzić swoje TOP3 piosenki słuchane podczas kwarantanny na Spotify

Oto jak sprawdzić swoje TOP3 piosenki słuchane podczas kwarantanny na Spotify

Spotify jest bez wątpienia najpopularniejszą obecnie muzyczną platformą streaming'ową, z której dziennie korzystają dziesiątki milionów użytkowników. Aplikacja ruszyła właśnie z nową funkcją, która pozwala na sprawdzenie trzech przewodnich utworów, które towarzyszą nam podczas trwającej obecnie kwarantanny. 


Jeśli ciekawiło Cię kiedyś jak brzmiałby soundtrack twojego życia, to właśnie teraz pojawiła się opcja, aby się o tym przekonać. Spotify ruszyło właśnie z podstroną, która umożliwia sprawdzenie trzech ulubionych utworów danego użytkownika, od początku trwania izolacji domowej. Funkcja przypomina konwencję "Rocznych podsumowań muzycznych", które Spotify w czytelnej i ciekawej formie, udostępnia  nam pod koniec każdego roku. Pokazane rezultaty otrzymujemy w formię estetycznej grafiki, którą możemy pobrać oraz udostępnić na swoich mediach społecznościowych. Swoje kwarantannowe podium możecie sprawdzić klikając tutaj!Funkcja została zrealizowana we współpracy z Tixel, czyli australijską platformą sprzedaży biletów na wydarzenia muzyczne. Spotify gorąco zachęca do udostępniania otrzymanych wyników, w celu okazania solidarności z naszymi ulubionymi wykonawcami w tych trudnych czasach. Podzielcie się swoimi rezultatami w komentarzach!

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.