Spotify na Androidzie nareszcie pozwoli na swobodne słuchanie muzyki

Spotify na Androidzie nareszcie pozwoli na swobodne słuchanie muzyki

Najpopularniejsze aplikacje na Androida i iOS często różnią się dostępną funkcjonalnością - najczęściej na korzyść systemu firmy z Cupertino. Tak jest i tym razem, kiedy to na Androidzie pojawia się funkcja, którą użytkownicy iOS'ów dobrze już znają.


Spotify to jeden z największych graczy na rynku aplikacji do słuchania muzyki, a mimo to czasem i tak wydaje się absurdalne, jakich funkcji ta aplikacja nie posiada, zwłaszcza w darmowym wariancie aplikacji.

Od teraz Spotify wprowadza aktualizację, która przyniesie użytkownikom Androida możliwość zmiany kolejności odtwarzania utworów. Tak, wcześniej taką możliwość mieli tylko posiadacze iOS'a. Aby zmienić kolejność odtwarzania wystarczy rozwinąć ikonkę z trzema kropkami i wybrać edycję listy odtwarzania.Takie rozwiązanie pozwala użytkownikom dowolnie układać sobie playlisty i sterować kolejnością ich odtwarzania, co może być ważną opcją dla wielu ludzi, którzy słuchają muzyki podczas biegania czy treningu na siłowni.

Aktualizacja będzie pojawiać się oczywiście falami, co oznacza, że jedni będą mieli aktualizację szybciej od innych. Jeśli komuś zależy na jak najszybszym uzyskaniu możliwości zmiany kolejności odtwarzania utworów, to powinien po prostu co jakiś czas sprawdzać dostępność aktualizacji.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.