Spotify wprowadza nowy plan subskrypcji

Spotify wprowadza nowy plan subskrypcji

Spotify niewątpliwie jest jedną z najpopularniejszych platform streamingowych na rynku. Do tej pory, serwis oprócz standardowego planu subskrypcji, posiadał dwie dodatkowe opcje umożliwiające korzystanie z wersji Premium. Teraz pojawiła się następna! 


Plan rodzinny oraz plan studencki były dodatkowymi planami subskrypcji dla wybranych użytkowników, które umożliwiały oszczędność rzędu kilku złotych w skali każdego miesiąca. Kilka dni temu Spotify ogłosił dodanie nowego planu pod nazwą Premium Duo. Jest to plan dla dwóch osób mieszkających pod jednym dachem - pary, rodzeństwa czy po prostu współlokatorów. Nowy plan kosztuje 24,99 złotych miesięcznie, czyli po podzieleniu na dwie osoby, daje to ok. 12,50 złotych na osobę. Wydaje się, że jest to bardzo korzystana oferta, szczególnie biorąc pod uwagę, że za indywidualny plan subskrypcji musimy zapłacić 19,99 zł/miesiąc. Co istotne, tak jak w planach rodzinnych, plan Premium Duo nie oznacza korzystania z jednego konta, ale pozwala na korzystanie z dwóch osobnych kont Spotify w ramach jednej subskrypcji.Nowy plan można wprowadzić wchodząc w swój profil na platformie oraz klikając zakładkę "Dostępne plany". Do planu Premium Duo możemy zaprosić bliską osobę poprzez adres e-mail lub numer telefonu. Co ważne, adres zamieszkania dla obu użytkowników musi być ten sam.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.