Nowy animowany Spider-Man jeszcze w tym roku!

Nowy animowany Spider-Man jeszcze w tym roku!

Dla wszystkich fanów Spider-mana, którzy głodni są jego kolejnych perypetii, mamy świetną wiadomość. Jeszcze w tym roku do kin wejdzie pełnometrażowa animacja z jednym z najsłynniejszych bohaterów Marvela w roli głównej pod tytułem Spider-Man: Into the Spider-Verse. Wszystko to przy współpracy Sony Pictures, Marvela i wytwórni Columbia.


Film utrzymany w stylistyce typowo komiksowej będzie nieść za sobą sporo nowego spojrzenia i tak potrzebnej świeżości na pozornie znaną nam już historię. Opowiadać będzie głównie nie o losach słynnego Petera Parkera, który w filmie tym osunie się w cień, a młodego Milesa Moralesa, który będzie się starał wypełnić nowo powstałą lukę po słynniejszym koledze - oczywiście również jako zamaskowany superbohater. Będzie to powodem sporej ilości nowych perypetii niecodziennego obrotu spraw.

Furorę w sieci zdążył zrobić już oficjalny zwiastun, który jeszcze tego samego dnia przebił granicę miliona odsłon. Nie gorzej wyglądają również oceny pod filmem. Nic dziwnego - wspomniany trailer naprawdę wygląda genialnie i niewykluczone, że i sam film spotka się z naprawdę ciepłymi recenzjami.Premiera filmu zaplanowana jest na grudzień tego roku - odpowiednio 13 grudnia na świecie i niespełna 2 tygodnie później, bo 25 grudnia tj. w Boże Narodzenie w naszym kraju. Z pewnością przyciągnie do kin zarówno ogromną rzeszę wiernych fanów słynnego człowieka-pająka jak i nowych widzów spragnionych po prostu trzymającej poziom świetnej animacji. Zdecydowanie jest na co czekać!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.