Spełniają marzenia widzów, może w następnym odcinku Twoje?

Spełniają marzenia widzów, może w następnym odcinku Twoje?

2boys1cam to kanał stworzony przez duet Wujaszka Liestyle i El Diablo. Ten pierwszy jest popularnym blogerem, a drugi wokalistą w zespole DryForest. Od kilku tygodni Panowie prowadzą swój kanał na YouTube, którego głównym założeniem jest spełnianie marzeń swoich widzów. Zapraszamy na czternasty już wpis z serii "Kanał warty polecenia". 


Główną i póki co jedyną serią na kanale jest spełnianie tych bardziej realnych marzeń. Jakie dokładnie? Takie jak np. latanie w tunelu aerodynamicznym czy wspólne ściganie na gokartach.I oczywiście spełnienie "marzenia" jest tutaj rzeczą drugorzędną. Najważniejsza i zdecydowanie najciekawsza jest możliwość osobistego poznania i spędzenia kilku godzin z Wujaszkiem i El Diablo, a czasem też z Ciocią liestyle.

Dobry montaż i wpadająca w ucho ścieżka dźwiękowa zdecydowanie bardziej umila oglądanie odcinków, które pojawiają się w każdy czwartek.Jeśli znacie Wujaszka i El Diablo oraz chcielibyście spędzić z nimi dzień, wystarczy w komentarzu pod ostatnim filmem napisać jakie macie marzenie, a jeśli to właśnie Wy zostaniecie wybrani, to Panowie skontaktują się z Wami za pomocą Instagrama. Zobaczcie koniecznie też resztę filmów na kanale:

Znacie małe kanały warte polecenia? W takim razie czekamy na Wasze propozycje w komentarzach pod tym wpisem.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.