Specjalny gość u JDąbrowskiego - tym razem Gimper!

Specjalny gość u JDąbrowskiego - tym razem Gimper!

Dzisiaj na kanale Jasia Dąbrowskiego ukazał się niecodzienny materiał, do którego realizacji zaproszony został Gimper. Mimo że film został nagrany już 21 lipca to wyniki tej wizyty możemy oglądać dopiero teraz.


Informację na temat tego, że Tomek został zaproszony do Jasia otrzymaliśmy już 22 lipca. Wtedy bowiem na oficjalnej stronie JD na Facebooku pojawił się specjalny post z informacją, że wczoraj (czyt. 21 lipca) po 13 miesiącach przerwy będziemy mogli oglądać lubianą dwójkę znowu razem.


specjalny

Przenieśmy się teraz te 13 miesięcy wstecz, kiedy to wrzucony został wspomniany w poście czwarty odcinek "Terefere mail" (jedna z najpopularniejszych serii na kanale Jasia Dąbrowskiego, w której otwiera paczki przysyłane na swoją skrytkę pocztową). W tym akurat materiale głównej roli nie odgrywał JDąbrowski a jego "porywacze", w których wcielili się Gimper, Kolega Ignacy oraz Izak. Odpakowywali oni nadesłane przez uwięzionego Jasia widzów prezenty.
Wracając do teraźniejszości - Gimper wraz z Jasiem w nowym filmie zajmują się otwieraniem kopert, w których zawarte są ciekawe rzeczy pochodzące z Chin. Spoglądając już na sam tytuł możemy wywnioskować, że tych przedmiotów jest 11, a ponadto wszystkie rozśmieszyły Tomka. Nie będziemy mówić, co dokładnie znajdowało się w kopertach, ale zapewniamy, że są  to niecodzienne i specyficzne fanty a w dodatku "bardzo śmieszne" i takie, przy których można spędzić ze znajomymi wiele przyjemnych chwil. Wideo prowadzone jest w specyficznych dla obu twórcach stylach i obiecujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy więc do zerknięcia na poniższy materiał:
Jeśli mówimy już o wspólnych występach obu twórców to warto wspomnieć, że niedawno specjalny udział  JDąbrowskiego mogliśmy oglądać w teledysku Gimpsona "Mój Przyjaciel Grubas 2". Wystąpił on w jednej scenie oraz w pewnym wersie utworu. Jeśli jeszcze nie widzieliście i nie mieliście okazji przesłuchać piosenki, zapraszamy tutaj.


Co sądzicie o tym duecie? Chcielibyście więcej ich wspólnych występów?


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.