Sony zaprezentowało nowe zwiastuny wyczekiwanych gier

Sony zaprezentowało nowe zwiastuny wyczekiwanych gier

PlayStation Showcase 2021 za nami! W nocy Sony przedstawiło nadchodzące gry, dzieląc się przy tym zwiastunami. Wśród nich m.in. Gran Turismo 7 czy God of War Ragnarok, ale nie tylko. Sprawdźcie najlepsze z nich w tym artykule. 


Jedną z wyczekiwanych gier jest Marvel’s Spider-Man 2. Choć w produkcję zagramy dopiero w 2023 roku, wszystko wskazuje, że jest na co czekać. Trailer, w którym możemy podziwiać dwóch Spider-Manów walczących z Venomem, możecie obejrzeć poniżej.Fani serii Gran Turismo czekają na 7 część produkcji. Jak zapowiadają producenci, symulator został rozbudowany o edytor wizualny pojazdów, a także nowe mapy świata i bardziej szczegółowe trasy.  Oto zwiastun!W czasie PlayStation Showcase 2021 zdradzono także garść informacji o God of War Ragnarok. Choć jeszcze nie znamy daty premiery gry, wiemy już, że fabułę gry osadzono kilka lat po poprzedniej części. Tym razem świat ma być jednak dużo większy. Czy kolejna część spotka się z równie pozytywnym odbiorem co poprzednia? Na to będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.Remake Star Wars: Knights of the Old Republic to kolejny z tytułów, na który czekają gracze. Odświeżona wersja produkcji, która spotkała się ze świetnym odbiorem wśród fanów uniwersum, zostanie opracowana przez studio Aspyr.Wspomnieliśmy już o jednej z produkcji na licencji Marvela, jednak tego wieczoru poznaliśmy zwiastun kolejnej. Mowa o Wolverine, który został zapowiedziany na krótkim zwiastunie, jednak wzbudził wiele pozytywnych emocji wśród fanów bohatera oraz całego uniwersum.Fanów GTA nie brakuje, więc na koniec warto wspomnieć o zapowiedzi usprawnień gry, która trafi już na trzecią z kolei generację konsol PlayStation. Produkcja ma dostać wiele nowości, a posiadacze PS5 będą mogli skorzystać z darmowej wersji GTA Online przez 3 miesiące. Co ciekawe, poniższe wideo od PlayStation zostało najgorzej przyjęte przez społeczność wśród wczorajszych premier. Trudno się temu dziwić, w końcu gracze spodziewali się czegoś innego niż kolejnego promowania gry z 2013 roku.Pozostałe zwiastuny:


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.