Sony przedstawiło gamingowe etui na smartfona

Sony przedstawiło gamingowe etui na smartfona

Co jakiś czas gracze komputerowi, w tym streamerzy i esportowcy, rozpieszczani są nowymi gadżetami związanym z ich zajęciem. Tym razem kolejnym z nich podzieliło się Sony, które zaprezentowało... gamingowe etui.


Nowe rozwiązanie nosi nazwę Xperia Stream i jest gadżetem zapewniającym chłodzenie smartfona oraz umożliwiającym dodatkowe podpięcie niektórych kabli, w tym internetu przewodowego. Na ten moment gamingowe etui od Sony ma być kompatybilne jedynie z Xperią 1 IV. Głównym założeniem sprzętu, oprócz wcześniej wymienionych funkcji, jest zapewnienie optymalnego chwytu podczas grania.Jeśli chodzi o specyfikację urządzenia, mamy tutaj m.in. funkcję Game Enhancer, która automatycznie staruje wentylatorem, aby w jak najlepszy sposób ochłodzić nasze urządzenie. Oprócz tego urządzenie posiada 4 porty - 3,5mm jack, HDMI, wejście LAN oraz USB-C.

Źródło: Sony


W tej chwili nie znamy ceny nowego gadżetu od Sony. Wiemy jednak za to, że jeśli chcielibyśmy z niego skorzystać, musimy posiadać Xperię 1 IV, która na obecną chwilę kosztuje w okolicy 6,5 tys. złotych. Nie jest tanio.

 

Co uważacie o takim rozwiązaniu? Czy jeśli bylibyście profesjonalnymi graczami, skusilibyście się na to etui?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.