Sobowtóry polskich YouTuberów - musisz to zobaczyć

Sobowtóry polskich YouTuberów - musisz to zobaczyć

Sobowtór to osoba, która swoim wyglądem lub poruszaniem się bardzo przypomina innego człowieka. W internecie możemy znaleźć wiele przykładów ludzi, których nawet mimo kompletnie innego pochodzenia, trudno byłoby odróżnić. Jacek z kanału "Planeta Faktów" przedstawił ostatnio 10 sobowtórów polskich YouTuberów, których po prostu trzeba zobaczyć! W tym artykule znajdziecie kilka z nich, a całość zobaczycie w filmie Jacka na końcu tego wpisu.


Jacek z niewielką pomocą widzów, w jednym z ostatnich materiałów przygotował listę 10 bardziej i mniej podobnych sobowtórów twórców występujących na polskiej scenie YouTube. Bohaterami odcinka byli m.in. Sylwester Wardęga, AdBuster oraz Izak, oczywiście wszyscy wraz ze swoimi "klonami". Listę rozpoczął wspomniany wyżej SA Wardęga a jego bratem bliźniakiem zaproponowanym przez publiczność został muzyk, a dokładniej klarnecista i saksofonista z białoruskiego zespołu "Muzzart".

76869778af44442aaba05d3d1e126b62

Czy cechy karpackiego zbójnika oraz bohatera narodowego Jerzego Janosika pasują do Marka Hoffmanna? To już temat na dłuższą dyskusję, ale z pewnością możemy stwierdzić, że jeśli chodzi o wygląd, AdBustera i aktora grającego Słowaka łączy coś wspólnego.Untiddtled_000000

Czarek Jóźwik z Abstra także doczekał się swojego sobowtóra, co prawda żyjącego 100 lat wcześniej, ale za to nie byle jakiego. Otóż Fryderyk Krystian Wettyn, głowa narodu Wettynów, był w swoim czasie księciem Saksonii, a więc Czarek nie musi wstydzić się swoich "przodków".

8db1cc8fd97541a7a2cfbc5d10983631


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl