Twórca

Twórca "Nauka. To Lubię" dementuje viralowy film o "plastikowym śniegu"

W ostatnim czasie Internet obiegł filmik dotyczący śniegu "który nie topnieje i śmierdzi plastikiem". Do materiału odniósł się twórca z kanału Nauka. To Lubię.


Film, o którym mowa obejrzało mnóstwo osób, bowiem sama jego autorka zachęcała do udostępniania go wszędzie, gdzie się da. W materiale pokazuje śnieg, który po podgrzaniu zapalniczką nie topnieje a przybiera czarny kolor. Przekonana o swojej racji kobieta zarzuca winę politykom i przekonuje, że pada na nas pełen chemikaliów plastik.Do filmu odniósł się twórca kanału Nauka. To Lubię, który w niespełna pięciominutowym materiale zdementował wszystko, o czym mówiła kobieta. Tomasz Rożek pokazał proces podpalania ugniecionego śniegu i wyjaśnił czemu staje się on czarny - oczywiście argumentując wszystko naukowymi dowodami. Polecamy obejrzeć i nigdy nie ufać wszystkiemu, co zobaczymy w Internecie!


Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.