Snapchat pokazuje drugą generację Spectacles!

Snapchat pokazuje drugą generację Spectacles!

To, co jakiś czas temu było "tylko" potwierdzone, dzisiaj zostało już oficjalnie zaprezentowane. Snapchat zaprezentował drugą generację okularów Spectacles. 


Czy okażą się one podobną klapą, jak ich pierwsza edycja? Niewykluczone, ale można dać im szansę, bo są spore usprawnienia w stosunku do pierwowzoru.

Przede wszystkim Snapchat ogłosił, że nowe Spectacles będą wodoodporne, dzięki czemu ich użyteczność może być dużo większa. Większy może też być komfort ich noszenia ze względu na zmniejszony profil okularów. Oprócz tego ulepszono jakość dźwięku, a użytkownicy będą mogli robić także zdjęcia i nie ograniczać się do kręcenia filmów wideo. Filmy i zdjęcia będą przesyłać się do snapchatowej aplikacji aż 4 razy szybciej!

Okulary dostępne będą także w 3 nowych kolorach: czerwonym, czarnym i granatowym. Zobaczyć je można w poniższym filmie promocyjnym:Urządzenie będzie dostępne za 150 dolarów, czyli 20 więcej niż pierwsza generacja. Okulary w Stanach Zjednoczonych można kupić już teraz, natomiast w Europie, w tym w Polsce, będzie można je dostać już 3 maja.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.