Snapchat powraca na dobrą drogę i przywraca ważną funkcję

Snapchat powraca na dobrą drogę i przywraca ważną funkcję

Czyżby Snapchat posypał głowę popiołem i zaczął powracać do tego, co ludzie lubili w aplikacji? Są na to szanse, bo najnowsza aktualizacja przywróciła to, na co wszyscy czekali.


Chodzi oczywiście o przywrócenie chronologicznej kolejności naszych Stories. Oto tweet z filmem jednego z użytkowników, który nie mógł uwierzyć, że chronologiczne Stories wróciły:Kolejne potwierdzenia słychać z różnych stron, a więc zaktualizowanych zostało już coraz więcej urządzeń, dlatego i my możemy spodziewać się w najbliższym czasie Stories w porządku chronologicznym na naszych telefonach.

Cieszy nas fakt, że Snapchat przynajmniej w ten sposób zrekompensował swoim użytkownikom niewygody związane z drastycznym przearanżowaniem swojej aplikacji. Mamy nadzieję, że to nie jedyne zmiany, które zwiększą komfort korzystania z serwisu.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.