Snapchat nie cofnie nowej aktualizacji. Viralowe zdjęcie to fake!

Snapchat nie cofnie nowej aktualizacji. Viralowe zdjęcie to fake!

O nowej aktualizacji Snapchata mówi się już od kilku dni. Wśród użytkowników znajdą się osoby, którym podoba się nowy wygląd aplikacji, jednak zdecydowana większość negatywnie wypowiada się na temat tej zmiany. Nadzieję na powrót starego wyglądu przywrócił jeden wpis na Twitterze, lecz okazało się, że tak naprawdę zawierał on nieprawdziwe informacje.  


Najnowsza aktualizacja Snapchata wywróciła aplikację do góry nogami. Zmieniło się bardzo dużo. Zniknęła dobrze wszystkim znana część aplikacji określana jako "Stories". Po aktualizacji "Stories" połączone zostały z historią czatu z innymi osobami i wyświetlane są obok nazwy użytkownika. W starym miejscu "Stories" znajdziemy teraz zakładkę "Odkrywaj", gdzie zobaczymy Snapy popularnych osób.Użytkownicy Snapchata w większości nie są zadowoleni z nowości. Według niektórych ta aktualizacja zepsuła aplikację i zmieniła ją na gorsze. Większość z użytkowników przyznała także, że bardzo chciałaby powrotu starego wyglądu.

Nadzieja na powrót dobrze już nam znanej, starej wersji powróciła po wpisie jednego z użytkowników Twittera, który udostępnił swoją rozmowę z oficjalnym profilem Snapchata na platformie. Według rozmowy chłopaka, twórcy Snapchata zgodzili się na przywrócenie wcześniejszego wyglądu pod warunkiem uzyskania 50 tysięcy kliknięć "podaj dalej" pod screenem ich rozmowy. Szybko jednak wyszło na jaw, że wiadomość ta tak naprawdę nigdy nie została wysłana, a Snapchat natomiast nigdy nie zgodził się na taką propozycję.Wpis podało dalej aż 1,2 mln użytkowników co pokazało, jak wiele osób chciałoby zmiany. Twórca wpisu dodał, że jego zmyślona akcja udowodniła ogromną niechęć do korzystania z nowej wersji. Pozostaje jedynie oczekiwanie na jakąkolwiek odpowiedź ze strony Snapchata i trzymanie kciuków za rozwiązanie globalnego problemu.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.