Wielka awaria Snapchata!

Wielka awaria Snapchata!

Mniej więcej od 3 godzin użytkownicy z całego świata zgłaszają problemy związane z używaniem aplikacji Snapchat! Jest to pierwsza taka sytuacja, jednak twórcy popularnej aplikacji uspokajają i zapewniają, że już pracują nad jak najszybszym rozwiązaniem wszystkich kłopotów. 


Od kilku godzin użytkownicy Snapchata mają problem z wysyłaniem i odbieraniem Snapów, wyświetlaniem My Story innych użytkowników oraz z zalogowaniem i wylogowaniem z aplikacji. Problem z działaniem  występuje głównie w Europie i Ameryce Północnej.Twórcy Snapchata za pośrednictwem swojego Twittera poinformowali wszystkich zaniepokojonych użytkowników, że wiedzą o aktualnym problemie i pracują nad jego rozwiązaniem.W kolejnym wpisie załoga Snapchata dodała, że nadal szuka rozwiązania obecnej sytuacji. Twórcy radzą także, aby nie wylogowywać się ze swoich kont.Po sieci krążą plotki, że aplikacja ma powrócić do pełnej sprawności dopiero w środę, 8 listopada. Ta informacja nie została w żaden sposób potwierdzona przez pracowników Snapchata, lecz jeśli pojawi się jakakolwiek informacja - poinformujemy Was o tym.

W międzyczasie zapraszamy do zajrzenia w ranking polskiego snapchata - które internetowe gwiazdy cieszą się największą popularnością? Sprawdź klikając TUTAJ.


AKTUALIZACJA 00:00:


Aplikacja zaczyna działać już większości użytkowników, w tym nam. Mamy nadzieje, że Wam również. Dobranoc!

 

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.