Snapchat idzie w ślady TikToka i wprowadzi funkcję duetów

Snapchat idzie w ślady TikToka i wprowadzi funkcję duetów

Snapchat pracuje nad nową funkcją przypominającą tę z TikToka. Mianowicie, wkrótce zostanie wprowadzona możliwość tworzenia filmików w duecie ze znajomymi.


Nowa funkcja na Snapchacie nazywa się Remiks. Dzięki niej użytkownicy będą mogli tworzyć duety ze swoimi znajomi. Alessandro Paluzzi udostępnił na Twitterze pierwsze screeny z tego jak będzie ona wyglądać.

Źródło: Twitter


Użytkownicy będą mogli uzyskać dostęp do funkcji Remiks z tego samego menu, w którym można zgłosić snapy lub wysłać go innym. Z tego co widać, wygląda trochę inaczej niż to co znamy z TikToka. Oferuje jednak kilka podobnych formatów oraz opcji różnicowania kombinacji wybranych filmów np. tryb góra/dół, obok siebie czy nakładka. Oprócz tego będzie można oznaczyć znajomych, tak jak robi się to wysyłając normalnego snapa, aby łatwiej mogli odpowiedzieć na zrobiony remiks.



Na razie trwają jeszcze testy nowej funkcji. Nie określono kiedy dokładnie zostanie ona wprowadzona. Jednak, gdy się pojawi, z całą pewnością pobudzi trochę Snapchata.

Ela Sikora

Studentka dziennikarstwa na UMK. Interesuje się japońską kulturą, fantastyką oraz superbohaterami.