Snapchat wprowadza kolejne zmiany!

Snapchat wprowadza kolejne zmiany!

Po ostatniej dużej aktualizacji Snapchata pojawiło się bardzo dużo głosów niezadowolenia. Wielu użytkownikom nie spodobało się całkowite przearanżowanie aplikacji, jednak Snapchat idzie za ciosem i wprowadza kolejne nowości.


Na początku jednak należy zaznaczyć, że nowa aktualizacja Snapchata nie jest jednak aż tak tragiczna - przynajmniej nie dla wszystkich. Twórcy, influencerzy i celebryci odnotowują wzrost popularności swoich snapów po nowej aktualizacji. Jest to prawdopodobnie przyczyna specjalnej zakładki, która teraz znajduje się w miejscu dawnego My Story.

A jakich nowości możemy oczekiwać? Snapchat pozwoli na dodawanie do swoich snapów animowanych naklejek Giphy. Co ciekawe, podobne rozwiązanie kilka tygodni temu zostało zastosowane na Instagramie. Tutaj znajdziecie przykładowe, ruchome naklejki. A tak wyglądają w praktyce:Ponadto oprócz słodkich ruchomych naklejek dostaniemy także możliwość stworzenia specjalnej karty, na której będziemy mogli organizować Stories. Będziemy więc mogli oddzielić je od przyjaciół, grupowych konwersacji czy zasubskrybowanych celebrytów i kanałów.

Te zmiany na szczęście nie są już aż tak drastyczne i w niektórych przypadkach mogą się okazać nawet przydatne. Lepsza możliwość organizacji Stories na pewno będzie przez większość użytkowników mile widziana.

 


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.