Snapchat wyprodukuje własne produkcje filmowe!

Snapchat wyprodukuje własne produkcje filmowe!

Podobno tonący brzytwy, a raczej filmów typu Originals, się chwyta. Tak przynajmniej jest w przypadku Snapchata, który przechodzi spory kryzys finansowy i szuka nowych sposobów na przyciągnięcie do siebie użytkowników.


Snapchat w tym celu ogłosił, że wypuści serię specjalnych filmów, które będą dostępne wyłącznie w aplikacji z duszkiem. W ramach Snap Originals ma pojawić się dwanaście produkcji, a przynajmniej tyle do tej pory zapowiedziano. Ich tematyka ma być bardzo zróżnicowana - od różnych show, programów telewizyjnych nawet do horrorów. Nie będą one jednak trwały zbyt długo.

Wszystkie filmy w ramach Snap Originals mają być wertykalne i podzielone na odcinki o długości około pięciu minut. Każdy nowy epizod serialu czy programu będzie miał premierę każdego dnia o tej samej porze. Naturalnie Snapchat zadba także o to, żebyśmy mogli ustawić sobie powiadomienia o premierze nowego odcinka interesującej nas produkcji.

Oto przykładowe produkcje, które będziemy mogli znaleźć w aplikacji:Niektóre z produkcji są już dostępne na Snapchacie, a inne dopiero będą miały swoją premierę. Jesteśmy ciekawi, czy Snap Originals pomoże odbić się od dna koncernowi. Jeśli materiały okażą się jakościowe, to nie mamy nic przeciwko próbowaniu odzyskania dawnej chwały.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.