ŚmiechawaTV z milionem subskrypcji!

ŚmiechawaTV z milionem subskrypcji!

Jeżeli wcześniej nie słyszeliście o najpopularniejszych Szwagrach na polskim YouTube, to jest to idealny moment, aby zacząć obserwować ich poczynania w internecie! Ich kanał właśnie zdobył milion subskrybcji, a tym samym jego twórcy dołączają do powiększającego się cały czas grona posiadaczy złotego przycisku. Kanał smiechawaTV powstał w kwietniu 2013 i od tego czasu jego twórcy - Antek i Szwagier - regularnie nagrywają i dodają materiały. Na chwilę obecną zajmują oni 30 miejsce w rankingu subskrypcji, zaraz za Ponkami i przed Marcinem Malczyńskim. Wszystkie ich produkcje łącznie zdobyły ponad 300 000 000 wyświetleń. Najpopularniejszym filmem na kanale Szwagrów jest „Giełda "u Szwagra" - Video Dowcip” z 2014, który został obejrzany aż  7 milionów razy.


Szwagry mogą pochwalić się także dużą liczbą obserwatorów na swoich innych social mediach. Ich Fanpage polubiło aż 325 tysięcy osób, a ich Instagram śledzi około 83 tysięcy użytkowników.

Bardzo duży przyrost liczby subskrybentów twórcy zapewnili sobie w ostatnim czasie, kiedy poinformowali o włączeniu płatnych subskrypcji na swoim kanale. Jak się jednak teraz okazało, materiały są nadal dostępne dla wszystkich bez konieczności płacenia za ich oglądanie. Więcej na ten temat znajdziecie w naszym artykule. 

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.