ŚmiechawaTV bez płatnych subskrypcji!

ŚmiechawaTV bez płatnych subskrypcji!

Pod koniec kwietnia informowaliśmy Was o zmianie na kanale śmiechawaTV, która dotyczyła włączenia płatnych subskrypcji na ich kanale. Nasz artykuł na ten temat możecie przeczytać tutaj. Dzisiaj mija 3 dzień od planowanego przez Szwagrów terminu ustawienia nowej dla nich funkcji, lecz ich materiały dalej może zobaczyć każdy, bez względu na to, czy ich subskrybuje. Od 1 maja możliwość oglądania filmów przygotowanych przez Szwagrów mieli mieć tylko zalogowani użytkownicy, którzy do tego dnia zostawili subskrypcje. Ich konta miały same zostać przekształcone ze zwykłych na premium. Jeśli nowi widzowie chcieliby mieć dostęp do nagrań, to musieliby zapłacić. Stało się jednak zupełnie inaczej. Sprawa ucichła, film informujący o zmianie zniknął z kanału, a materiały nadal zobaczyć może każdy.

Twórcy zapowiedzieli, że zabezpieczyli się nawet na wypadek kopiowania i dalszego upubliczniania materiałów bez ich zgody. W usuniętym filmie powiedzieli, że wszystko robią z myślą o stworzeniu elitarnej grupy widzów, która będzie miała wpływ na ich przyszłe działania i tworzone nagrania.

O zaistniałej sytuacji głośno wypowiedział się twórca kanału Okiem Fabiana, który przedstawił sprawę ze swojego punktu widzenia.


Po ogłoszeniu swojej decyzji, licznik subskrypcji przybliżył się bardziej do miliona, a na chwilę obecną do osiągnięcia tej liczby brakuje około tysiąca subskrybcji. Mamy nadzieję, że Szwagry zabiorą głos w tej sprawie i opowiedzą o swoich planach związanych z kanałem.

 

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.