Smav otwiera własny sklep!

Smav otwiera własny sklep!

Co raz więcej osób znanych z YouTube otwiera swój własny sklep z koszulkami, czy gadżetami. Nie inaczej postąpił Smav, członek ekipy Terefere, który ze względu na zainteresowanie swoich widzów zdecydował się właśnie na taki krok.


Dzisiaj wrzucił na swój kanał film, w którym informuje o otwarciu własnego sklepu. Na razie znajduje się w nim tylko jeden wzór na koszulkę, aczkolwiek pewnie niedługo będzie nam dane ujrzeć kolejne, równie ciekawe. Dodatkowo Smav uraczył swoich widzów pewnym upominkiem w postaci kodu rabatowego 20% na zakupy. Wystarczy przy zamawianiu wpisać podany w opisie kod promocyjny (pizza) i cieszyć się z niższej ceny. Ponadto usłyszeliśmy wyjaśnienia odnośnie nieobecności twórcy. Jak się okazuje - zajęty był przygotowywaniem sklepu, a także przeprowadzką do Warszawy. Jeśli jesteście zainteresowani szczegółami odnośnie sklepu, odsyłamy Was do materiału:
Dodatkowo możecie podsyłać na Instagram Smava zdjęcia, na których ubrani jesteście w koszulki z jego logiem, a najładniejsze z nich umieści na oficjalnej stronie sklepu.


Jak oceniacie wzór na koszulkę? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.