Historia Slender Mana trafi do kin!

Historia Slender Mana trafi do kin!

Historia Fanatyka pokazała, że dziś podstawą dla scenariusza filmowego może stać się praktycznie wszystko. Już niedługo do kin trafi film o Slender Manie, czyli nienaturalnie wysokim mężczyźnie bez twarzy w garniturze, który według pewnej teorii miał porywać dzieci.


Początkowo historia Slender Mana, była jedynie miejską legendą z wątkiem paranormalnym w tle, podobną do wielu innych, jakie można odnaleźć w sieci. Z czasem jego postać zaczęła stawać się coraz bardziej popularna i efektem kuli śniegowej podbiła Internet. Pojawiała się w różnych mini cyklach, chociażby w serialach na YouTube, jako postać epizodyczna, czy stała się nawet bohaterem popularnych gier.

Kwestią czasu było aż o tajemniczym mężczyźnie przypomni sobie także kino. Potwierdziła się informacja, że powstanie film o Slender Manie w reżyserii Sylvaina White'aNa oficjalnym profilu IGN na Twitterze pojawił się już nawet specjalny plakat reklamujący tę produkcję.Dostępny jest już oczywiście także zwiastun filmu, który zdradza, że momentami może być to nawet kawał mocnego horroru.Film oficjalnie trafi do kin 18 maja tego roku. Z pewnością przyciągnie zarówno wielu fanów typowych horrorów jak i wszystkich ciekawych tego, jak zaprezentuje się postać Slender Mana na dużym ekranie.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.