Skype zostaje zintegrowany ze Spotify!

Skype zostaje zintegrowany ze Spotify!

Co mają wspólnego ze sobą Skype i Spotify? Od teraz znacznie więcej niż to, że zaczynają się na tę samą literę.


Microsoft, do którego należy Skype postanowił zintegrować swoją aplikację z popularnym serwisem streamingowym Spotify. Póki co nie ma jeszcze pełnego połączenia, ale postawione zostały już pierwsze kroki. Dzięki najnowszej aktualizacji Skype każdy z użytkowników może skorzystać z dodatku, który zintegruje Spotify z oknem konwersacji.Dzięki tej opcji użytkownicy mogą wyszukiwać utwory, albumy, wykonawców czy playlisty, a także dzielić się muzyką lub odsłuchać fragmenty danych piosenek. Już niedługo ta funkcja będzie dostępna na całym świecie, jednak na ten moment mogą z niej skorzystać tylko użytkownicy ze Stanów Zjednoczonych.

Według zapowiedzi jest to tylko jedna z tego typu współprac między Microsoftem a Spotify i wygląda na to, że już niedługo możemy spodziewać się kolejnych ruchów, które zbliżą do siebie obie firmy.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.