Nowa funkcja na Skype może być przydatna dla YouTuberów!

Nowa funkcja na Skype może być przydatna dla YouTuberów!

Ale nie tylko dla nich, bo to jest na tyle podstawowa funkcja, że aż dziw bierze, że zostaje ona dodana dopiero po 15 latach od powstania aplikacji!


Trudno w to uwierzyć, ale chodzi o nagrywanie rozmów. Przez wszystkie lata istnienia Skype, nie było możliwości nagrania prowadzonej rozmowy z poziomu aplikacji. Żeby to zrobić, trzeba było się nakombinować, na co narzekali głównie vlogerzy i twórcy podcastów na YouTube.Do nagrywania rozmów Skype będzie wykorzystywał narzędzia firm trzecich, na szczęście wystarczy, że my tylko naciśniemy przycisk nagrywania rozmowy. Dodatkowo dostępne będą dodatkowe opcje w postaci naniesienia nakładek bezpośrednio na ekran czy dodatkowych informacji, co pozwoli urozmaicić naszą rozmowę.

Nagrywanie rozmów ma być zaprezentowane dzisiaj podczas specjalnej konferencji NAB Show w Las Vegas. Cóż... lepiej późno niż wcale.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.