Skype całkowicie zmienia swój wygląd!

Skype całkowicie zmienia swój wygląd!

Nowa aktualizacja, która zmienia wygląd i niektóre funkcje Skype jest już dostępna. Zmiany są ogromne i minie trochę czasu, zanim się do nich w pełni przyzwyczaicie. Jak teraz prezentuje się Skype? 


Odpowiadając na pytanie powyżej - teraz Skype prezentuje się tak, jak Wy tego chcecie. Największą zmianą w najnowszej aktualizacji Skype jest możliwość dostosowywania wyglądu tego popularnego komunikatora. Użytkownik staje przed wyborem ciemnego lub jasnego wariantu programu oraz może wybierać różne schematy kolorów.Oprócz nowych wariantów kolorystycznych użytkownicy Skype mogą od teraz przechodzić w tryb kompaktowy, który pozwoli na pomieszczenie się większej ilości elementów w oknie komunikatora. Dostępne są także opcje sortowania na liście czatów. Na czacie można ponadto używać reakcji, które przypominają Facebookowe "lajki".

Zmiany wprowadzone przez Skype mogą zostać dobrze odebrane przez jego użytkowników, gdyż mogą oni teraz spersonalizować swój komunikator według ich gustu.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.