YouTuber z 11 milionami subskrypcji zamyka swój kanał!

YouTuber z 11 milionami subskrypcji zamyka swój kanał!

Wykonywanie tego samego zajęcia przez ponad sześć lat dzień w dzień może stać się lekko nużące. Przekonał się o tym pewien zagraniczny twórca z jedenastoma milionami subskrypcji na koncie, który postanowił zakończyć pewien okres w swojej internetowej karierze.
Swój kanał założył ponad sześć lat temu i od tamtej pory regularnie publikował materiały tylko i wyłącznie z gry Minecraft. Przez ten okres przekonał do siebie ponad 11 milionów użytkowników. Teraz nagrał film, w którym informuje ich, że kończy nagrywanie jakichkolwiek produkcji. Mowa tutaj o twórcy Sky Does Minecraft, który tłumaczy swoją decyzję bardzo prosto i dobitnie - "nie sprawia mi to już takiej przyjemności i nie przynosi takiej radości jak kiedyś". YouTuber oznajmił również, że to nie koniec jego internetowej przygody. W najbliższej przyszłości poświęci się swojej pasji, jaką jest muzyka. Materiały publikowane będą jednak na innym kanale.Społeczność śledząca twórcę przyjęła jego decyzję naprawdę z szacunkiem. Zrozumiała, że po tylu latach nagrywania tego samego mogło mu się to po prostu znudzić. Tak czy inaczej, życzymy mu odnoszenia dalszych sukcesów, tym razem w muzyce!

Co sądzicie o decyzji YouTubera? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.