Smartfon z dołączanym ekranem na filmach polskich YouTuberów

Smartfon z dołączanym ekranem na filmach polskich YouTuberów

Nowinki technologiczne mają to do siebie, że zachwycają swoim zastosowaniem. W ostatnim czasie, jedną z nowości na rynku stanowi podwójny ekran w smartfonie od LG. To niecodzienne rozwiązanie może okazać się kierunkiem, w który pójdą wszyscy producenci telefonów. Jakie możliwości daje dołączany ekran w LG G8X ThinQ? Tego możemy dowiedzieć się z najnowszych filmów polskich twórców YouTube!


Wyposażony w Snapdragona 885, 6GB RAM oraz dwa ekrany OLED smartfon zachwyca swoją specyfikacją, ale także nowoczesnym designem i wygodą użytkowania. LG G8X ThinQ Dual Screen odpowiada na dzisiejsze zapotrzebowanie na wielozadaniowość, a podwójny ekran to ponad 100 nowych zastosowań dla smartfona. Oto jak wykorzystali je YouTuberzy.

Jak przestać marnować czas? Prawdopodobnie to pytanie zadał sobie każdy z nas chociaż raz w życiu. Twórca kanału „Dla Pieniędzy” postanowił na nie odpowiedzieć, publikując najnowszy film na swoim kanale. YouTuber przedstawił szereg czynności, które pozwalają na oszczędzenie czasu, a pomógł mu w tym nowy smartfon od LG ze składanym ekranem. Tworzenie planu dnia, odpisywanie na maile czy robienie zakupów towarzyszą nam każdego dnia, a z pomocą tego smatfona wydaje się to znacznie łatwiejsze. Na podobne pytanie odpowiedź znalazła autorka bloga „Mum and the city”. Kliknijcie tutaj, aby przejść do jej wpisu.Plan dnia wykonany, ale nie można przecież żyć tylko pracą. Co powiedzielibyście na krótkie wakacje? W podróż zabiera nas Kaja z kanału Globstory. Na jej kanale pojawił się film ukazujące życie w wielomilionowej metropolii – Stambule, czyli jedynym mieście, które znajduje się na dwóch kontynentach. Twórczyni ukazała działanie LG g8X ThinQ Dual Screen, które w podróży znajduje kolejne zastosowania. Mapa na jednym ekranie oraz wirtualny przewodnik na drugim? Z tym smartfonem niemożliwe nie istnieje, a podróżowanie wydaje się jeszcze łatwiejsze.Praca i podróże to jeden z elementów życia każdej dorosłej osoby. Co jednak, gdyby trafiły one ponownie do szkoły? Na kanale „BEKSY” pojawił się materiał przedstawiający tak szalony scenariusz! Rodzice , którzy znaleźli się w świątyni nauki, z pomocą składanego smartfona z podwójnym ekranem od LG, wykorzystali go do jednoczesnego pisania do swoich pociech, jak i przedstawienia materiałów wideo swoim znajomym. Wielozadaniowość w pełnym tego słowa znaczeniu!Popularność smartfona oraz przedstawienie jego zastosowań przez znane osobistości wykracza poza YouTube. Jedną z osób, która wykorzystała podwójny ekran jest polski lekkoatleta specjalizujący się w skoku o tyczce - Piotr Lisek. Na swoim instagramie pokazał, że warto w życiu mieć podgląd na dwie opcje. Musicie zobaczyć to wideo! 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

Dobrze jest mieć w życiu podgląd na dwie opcje! 😅😜 #lgg8x #lg #dualscreen #podwojnysztosik #lgdualscreen


Post udostępniony przez Piotr Lisek (@piotr.lisek.pv)

Jak widzicie, zastosowań LG G8X ThinQ Dual Screen jest wiele. To jednak tylko część z tego, co dzięki dwóm ekranom, potrafi smartfon. Zaciekawiły was jego możliwości? Sprawdźcie na koniec film reZigiusza, który jako jeden z pierwszych twórców miał okazję podziwiać funkcjonalności tego telefonu oraz dajcie znać jak wy wykorzystalibyście dwa ekrany!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.