SKKF pokazuje swoje mieszkanie oraz nowe stanowisko

SKKF pokazuje swoje mieszkanie oraz nowe stanowisko

SKKF postanowił nagrać materiał wideo, na którym prezentuje swoje nowe stanowisko do grania oraz nagrywania. Przy okazji przedstawił widzom resztę mieszkania. 


Florian powrócił na YouTube z wielkim hukiem. Debiut nowej edycji Kwadratowej Masakry przyczynił się do tego, że twórca ponownie pnie się do góry w rankingu.Warto więc zajrzeć do SKKF-a i sprawdzić jak prezentuje się jego miejsce pracy i relaksu.

Mężczyzna mieszka obecnie w kawalerce o metrażu 36 metrów kwadratowych. Na tak ograniczonej przestrzeni udało mu się zmieścić miejsce do spania, nagrywania, jedzenie, grania oraz relaksu.

Pomijając kuchnię oraz łazienkę (twórca zaznaczył, że te pomieszczenia nie są jeszcze w pełni gotowe), Florian skupił wszystko w jednym - dość dużym - pokoju. Jak możemy zobaczyć na materiale, twórca ma wszystko, co jest mu potrzebne. Począwszy od łóżka, a skończywszy na małym stoliku.SKKF sporo uwagi poświęcił swojemu stanowisku do nagrywania, co z pewnością najbardziej interesuje jego widzów. Przedstawił szczegóły biurka oraz akcesoriów do pracy i gry.

Przypominamy także, że całkiem niedawno nowe stanowisko prezentował także Patryk Rojewski. Artykuł na ten temat znajdziecie TUTAJ.

 

Co sądzicie o mieszkaniu oraz studiu Floriana? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.