Szósty sezon Prison Break potwierdzony przez głównego aktora serialu

Szósty sezon Prison Break potwierdzony przez głównego aktora serialu

Serial "Skazany na śmierć", znany w angielskojęzycznej wersji jako Prison Break, doczeka się przynajmniej jeszcze jednego sezonu. Produkcja nowej serii została ogłoszona przez głównego aktora - Dominica Purcella, który wcielił się w postać Lincolna Burrowsa.


Premiera serialu nastąpiła w 2005 roku i od razu chwyciła za serca widzów z całego świata. Kontynuacja produkcji okazała się już nieco mniej udana, w szczególności porównując kolejne epizody serii do pierwszego sezonu, który poprzeczkę postawił na bardzo wysokim poziomie. Początkowo seria miała zakończyć się na czterech sezonach, jednak w 2017 roku wyemitowano piątą część Prison Break. Serial, który w pełni dostępny jest na Netflixie, doczekał się do tego czasu mnóstwa nagród, jednak jego koniec zbliżał się nieubłaganie. Tymczasem, wczoraj otrzymaliśmy informacje sugerujące wprost, że powstanie szósty sezon "Skazanego na śmierć".

Informację opublikował główny aktor serialu - Dominic Purcell, który na swoim Instagramie napisał:
Plotka numer 1. Jestem stary. Tak. Mam 50 lat... Plotka numer 2. Jestem łysy. Nie, mam całą głowę we włosach, ludzie chcą, żebym je zgolił. Plotka numer 3. Czy sezon 6. »Prison Break« się wydarzy. Tak. Plotka numer 4. Czy lubię ludzi? Nie. Nie w większości. Absolutnie nie

Pod postem możemy znaleźć wiele komentarzy fanów. Jedni bardzo cieszą się z ogłoszenia kolejnego epizodu serii, jednak inni wyrażają swoje niezadowolenie po ostatnim nienajlepszym sezonie "Skazanego na śmierć". A wy, czekacie na kontynuację produkcji?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.