Sitdown - nowy klip na na kanale Multiego!

Sitdown - nowy klip na na kanale Multiego!

Teledyski tworzone przez polskich YouTuberów to od pewnego czasu coś, co nikogo już nie dziwi. Jest to jednak takie wydarzenie, które w przypadku większości twórców budzi kontrowersje i podziały na dwie grupy. Niewątpliwie taką osobą jest Michał Rychlik, którego utwory pokroju "Nie wiem" dla jednych są świetną zabawą, a dla drugich nie mają prawa bytu. Tak się składa, że dzisiaj na kanale tego YouTubera odbyła się premiera kolejnego klipu spod szyldu Angel Boyz Gang. Przywitajcie "Sitdown"


Przypomnijmy sobie najpierw jednak poprzedni teledysk od Multiego. "Tron" miał premierę stosunkowo niedawno, bo dwa miesiące temu. Jak mówi sam autor, jest to "spontaniczny klip nakręcony na wyjeździe do kawałka, który został stworzony przy współpracy z angielskim producentem ElevateToday. Kawałek początkowo miał być odrzutem i nigdy nie miał się pojawić, ale zdecydowaliśmy, że puścimy go w internet.". Zapraszamy do jego wysłuchania i obejrzenia jeśli nie mieliście jeszcze takiej okazji:

Zapowiedź nowego teledysku mieliśmy okazję obejrzeć już pięć dni temu, kiedy opublikowany został jego trailer. Trwający czterdzieści sekund filmik miał nam wyjawić nieco informacji na temat tego, co YOUNG MULTI oraz Joshh (członek Angel Boyz Gang) razem skomponowali. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć krótkiego zwiastuna opublikowanego dzisiaj teledysku, to możecie zrobić to poniżej:


Po pięciodniowym okresie oczekiwania nadszedł ten moment, kiedy na oficjalny kanał Multiego wrzucony został pełnoprawny teledysk, którego zwiastun opisaliśmy powyżej. Jest to utwór, który nagrywany był ponad rok temu, jednakże dopiero teraz Joshh i Michał zdecydowali się na jego opublikowanie. Za jego produkcję odpowiada Strogod. Klip jest naprawdę ciekawy i warty chociaż jednokrotnego wysłuchania - możecie obejrzeć go poniżej:


Jesteśmy bardzo ciekawi jakie następne utwory ma w planach Michał Rychlik wraz z całym Angel Boyz Gang, lecz na te będziemy musieli pewnie jeszcze trochę poczekać. Nie pozostaje nam nic innego jak zachować cierpliwość.

Co sądzicie o najnowszym klipie Joshh'a oraz Multiego? Piszcie!Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.