Siostry Godlewskie publikują kontrowersyjny teledysk na YouTube

Siostry Godlewskie publikują kontrowersyjny teledysk na YouTube

Siostry Godlewskie jakiś czas temu były "hitem" polskiego YouTube'a. Znane stały się dzięki niecodziennemu sposobowi śpiewania i wspaniałym układom tanecznym, które podzieliły internautów. Jedni podziwiali je za niezwykły talent, a inni krytykowali zupełny brak talentu wokalnego sióstr.


Siostry wykorzystały chwilę sławy i postanowiły kontynuować swoją muzyczną przygodę teledyskiem do piosenki "Tak to my". Internet zahuczał od komentarzy i opinii, które są raczej jednogłośne - fałsz i dużo nagości. Jak wiadomo, serwis nie toleruje tego ostatniego - bo na fałsz jest głuchy, przez co na film nałożone zostały ograniczenia wiekowe. Na nieszczęście wrażliwych słuchaczy, warsztat wokalny sióstr również nie jest idealny. W komentarzach pojawiło się wiele prawdziwych opinii, które mówią, że pomimo użycia autotune'a, nadal słychać dużą ilość nieczystości.Licznik wyświetleń ciągle rośnie, a oceny widzów są zbliżone do tych, pod pierwszymi piosenkami Sexmasterki. Historia pokazuje, że każdy ma szansę zaistnieć na YouTube, lecz musi to trochę potrwać. Tak było w przypadku Anieli, której pierwsze produkcje, np. "Poka sowę" zbierały ogromną ilość hejtu, a najnowsza piosenka "Głębokie gardło" stała się hitem, który nawet ma znaczną przewagę pozytywnych ocen.Oto kilka komentarzy spod najnowszego teledustku:
Sexmasterka to przy nich Ariana Grande xd

 
"Znam swoja wartość" mhm widać.

 
Ślepi to jednak mają szczęście xd

Jak widać, komentarze nie są zbyt pozytywne, co oznacza, że siostry powinny następnym razem lepiej dopracować utwór, zanim pojawi się on w sieci. Wielu internautów również polecało, by poćwiczyły intonację i popracowały nad głosem. Mamy nadzieję, że siostry zastosują się do rad i następne ich dzieło nie będzie tak wielką porażką.

 

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl