Sierżant Bagieta rusza z profilem na Patronite

Sierżant Bagieta rusza z profilem na Patronite

Mamy zwyczaj informowania Was o rozwoju twórców internetowych, o których niegdyś pisaliśmy w ramach serii "YouTuberzy warci polecenia". Tak jest dziś w przypadku Sierżanta Bagiety - policjant postanowił właśnie uruchomić profil na Patronite.


Sierżant Bagieta gościł na łamach naszego portalu już dwukrotnie. Polecaliśmy go ponad rok temu w serii "YouTuberzy warci polecenia". Wtedy twórca miał na swoim koncie "zaledwie" 42 tysiące subskrypcji. Kiedy kilkanaście dni temu sprawdziliśmy ponownie jego kanał, mężczyzna posiadał ich już ponad 130 tysiące. Jeszcze raz gratulacje!

Okazuje się, że Sierżant Bagieta nie spoczywa na laurach i na 2020 rok wyznaczył sobie ambitne cele jeśli chodzi o rozwój kanału. Nie jest w stanie ich jednak zrealizować bez pomocy widzów, dlatego też zdecydował się na założenie profilu na Patronite.O tym fakcie poinformował za pośrednictwem specjalnej transmisji na żywo. Obecnie na Patronite policjanta widnieją trzy cele:

  • Koszty utrzymania (500 zł miesięcznie),

  • Koszty amortyzacji sprzętu (1500 zł miesięcznie),

  • Rozbudowa zespołu (4000 zł miesięcznie).


Twórca w zamian za pomoc proponuje m.in. dostęp do zamkniętej grupy Patronów Bagiety, gdzie pojawiać się mają filmy zza kulis, konkursy oraz przedpremierowe pokazy odcinków głównej serii. Nie zabraknie dedykowanych materiałów dla tych osób, które wpłacą najwięcej.

Na wsparcie twórczości Sierżanta Bagiety zdecydowało się obecnie 16 użytkowników - wpłacili oni (w momencie pisania tego artykułu) łącznie 480 zł. Link do Patronite policjanta znajdziecie TUTAJ.

 

Śledzicie twórczość Sierżanta Bagiety? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.