Sieć burgerowni MrBeasta zawitała do Europy!

Sieć burgerowni MrBeasta zawitała do Europy!

MrBeast poinformował o otwarciu pierwszych restauracji w Europie. Pierwszym krajem, którego mieszkańcy spróbują burgerów twórcy na naszym kontynencie okazała się Wielka Brytania.


Od kilku miesięcy na świecie działa sieć burgerowni MrBeast Burger sygnowana nazwiskiem jednego z najpopularniejszych influencerów. W samych Stanach Zjednoczonych funkcjonuje już nieco ponad 400 lokali. Niedawno mieliśmy także do czynienia z otworzeniem restauracji również w Kanadzie.

Jak się okazuje, twórca nie zamierza na tym poprzestać. Ogłosił właśnie bowiem, iż pojawiło się pięć pierwszych lokali w Europie, a konkretniej - w Londynie. Mieszkańcy stolicy Wielkiej Brytanii mogą więc nazwać siebie szczęśliwcami.

 MrBeast zapowiedział jednak, iż już niedługo pojawi się więcej restauracji na terenie całej Europy. Kto wie, być może za jakiś czas MrBeast Burger zadebiutuje także i w Polsce? Niewątpliwie jest to bardzo prawdopodobny scenariusz, lecz należy uzbroić się w cierpliwość.

Do brytyjskiego MrBeast Burger zawitali już pierwsi znani influencerzy:

 Gastronomiczny projekt YouTubera cieszy się niezwykle ogromną popularnością. We większości punktów doczekano się problemów w związku ze zbyt dużym zainteresowaniem ze strony odbiorców. Można się więc spodziewać, że Europa w tym przypadku nie będzie jakimkolwiek wyjątkiem.

 

Czekacie na MrBeast Burger w Polsce? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.