Sheo z mocnym filmem o Lordzie Kruszwilu

Sheo z mocnym filmem o Lordzie Kruszwilu

Lord Kruszwil ma niezwykle mocną pozycję na YouTube, co widać nie tylko po wyświetleniach, ale także po tym, że praktycznie każdy chce się z nim crossować. Sheo zdobył się na trudny film, w którym nie podąża zgodnie z trendami i krytykuje działalność Kruszwila i Kamerzysty. 


Materiał Maćka można potraktować jako "commentary" i w pewien sposób ma podobny styl do Gargamela, którego ostatnimi czasy brakuje na YouTube. Na początku filmu Maciek bierze pod lupę materiał Lorda Kruszwila, w którym ten komentuje reportaż TVN-u na jego temat. Sheo nie zgadza się z wieloma argumentami przedstawionymi przez Kruszwila i stara się je obalić oraz wytłumaczyć Markowi błędy w jego rozumowaniu.W drugiej części filmu Sheo pochylił się nad zagadnieniem odpowiedzialności twórcy za tworzone treści. Otóż twierdzi on, że materiały Marka są tworzone pod dzieci i młode osoby, które niestety odbierają je na poważnie i nie wyczuwają konwencji. Sheo przewiduje ogólnopolski skandal, który będzie spowodowany postępującym przesuwaniem granic przez Kruszwila i Kamerzystę.

Na końcu filmu YouTuber wyjaśnił, że nagrał ten film, gdyż YouTube jest dla niego już raczej tylko hobbystycznym zajęciem i obiecał sobie, że jeśli coś mu się nie spodoba, to będzie otwarcie o tym mówił. Kruszwil jest według niego jednym z najbardziej szkodliwych kanałów na polskim YouTube. Szczery film spotkał się z bardzo dobrym odbiorem, a widzowie i twórcy dziękują Sheo za podjęcie tematu i przyznają, że idealnie podsumował kontrowersyjnych twórców i zgadzają się z jego poglądami.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.